Görme Engelliler

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ KARAKAŞOĞLU GÖREVİNE BAŞLADI

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Cengiz Karakaşoglu görevine başladı. Müdürlük makamında düzenlenen devir teslim töreninde duygularını ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz Soner CAN " Görev yaptığım süre içerisinde Bayburt´ta eğitimin daha iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bu süre zarfında Bayburt gibi güzel bir şehirde çok kıymetli insanlarla çalışma ve değerli Bayburtlu yavrularımıza hizmet etme fırsatı bulduğum için mutluyum. Görevine başlayacak olan yeni müdürümüze başarılar diliyor, Rabbimden onu ve bizleri hayırlı hizmetlere vesile kılmasını niyaz ediyorum." dedi. 

    Görevi devralan Milli Eğitim Müdürümüz sayın Cengiz Karakaşoğlu " Sayın müdürümüze bugüne kadarki kıymetli çalışmaları için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dilerim" diyerek kendisine hediye takdim etti. 

    Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Cengiz Karakaşoglu bugün görevine başladı. Müdürlük makamında düzenlenen devir teslim töreninde duygularını ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz Soner CAN " Görev yaptığım süre içerisinde Bayburt´ta eğitimin daha iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bu süre zarfında Bayburt gibi güzel bir şehirde çok kıymetli insanlarla çalışma ve değerli Bayburtlu yavrularımıza hizmet etme fırsatı bulduğum için mutluyum. Görevine başlayacak olan yeni müdürümüze başarılar diliyor, Rabbimden onu ve bizleri hayırlı hizmetlere vesile kılmasını niyaz ediyorum." dedi. 

    Görevi devralan Milli Eğitim Müdürümüz sayın Cengiz Karakaşoğlu " Sayın müdürümüze bugüne kadarki kıymetli çalışmaları için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dilerim" diyerek kendisine hediye takdim etti.10-09-2018


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi